back

Комплексне відпрацювання житлового сектору!

14 січня 2019

 

На Чернігівщині ситуація із загибеллю людей під час пожеж у житловому секторі громадян набула особливої гостроти. З початку року в регіоні виникло 57 пожежі під час яких загинуло 13 осіб.

 

Щоб зменшити сумну статистику та нагадати мешканцям сіл про прості, але дуже важливі правила безпеки, на початку січня фахівці районного сектору Управління ДСНС України у Чернігівській області провели комплексне відпрацювання житлового сектору на території населених пунктів району. В ході профілактичного відпрацювання особлива увага приділялась помешканням осіб похилого віку, інвалідів, багатодітних та сімей які потрапили в скрутні життєві обставини. Фахівці рейдових бригад під час відвідувань перевіряли стан приладів опалення та електромережі, вказували на наявні протипожежні недоліки, роз’яснювали основні правила безпечної поведінки та вручали відповідні листівки, пам’ятки.

 

Такі практичні відпрацювання направлені перш за все на те, аби звернути увагу громадян відповідально ставитися до вимог безпеки у повсякденній діяльності, що в свою чергу допоможе зменшити кількість пожеж, надзвичайних подій і трагічних випадків на них.

За інформацією Срібнянського РС Управління 

ДСНС України у Чернігівській області