back

Діти Срібнянщини побували на "Головній ялинці області"

10 січня 2019

 

 

Делегація Срібнянського району дітей, що потребують особливої уваги та підтримки вчора, 9 січня, побували на "Головній ялинці області". Свято проходило в Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г. Шевченка, адже всім дітям так хочеться торкнутися до зимової казки.

 

Загалом свято зібрало близько 750 дітей з Чернігівщини, серед яких діти-сироти, діти-інваліди, діти, позбавлені батьківського піклування та батьки яких загинули у районі проведення антитерористичної операції, діти учасників АТО на сході країни, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, а також обдаровані та талановиті діти.

 

Дітлахів біля лісової красуні розважали аніматори, «символи» нового року. Разом із гостями свята вони водили хороводи та співали пісень, а також малеча отримала солодкі подарунки.

 

Завітав на свято головної ялинки і голова облдержадміністрації Олександр Мисник. Він привітав гостей з Новорічними та Різдвяними святами та вручив символічному «Новому року» подарунок. Завершилось свято переглядом дитячої вистави "Всі миші люблять сир".