back

Вітання голови районної державної адміністрації з Днем Збройних Сил України

06 грудня 2018

 

 

Шановні військовослужбовці Срібнянщини!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Збройних Сил України, яке щороку відзначаємо 6 грудня.

 

Це свято тих, хто обороняв  та обороняє нашу державу, а сьогодні цей день є актуальним та має особливе значення для кожного з нас.

Ви, шановні військовослужбовці, відстоюєте незалежність та територіальну цілісність нашої України, демонструєте високу боєздатність, патріотизм та безмежну відданість. Ви впевнено та достойно показали всьому світу, що здатні не лише захистити Україну, а й зберегти життя мирних громадян.

 

Вдячна всім, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Українські військовослужбовці й надалі будуть надійними гарантами суверенітету та територіальної цілісності нашої держави, адже армія завжди залишатиметься запорукою сильної та процвітаючої країни.

 

Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги, народна повага надихають Вас на нові звершення у благородній справі. Ваш патріотизм, професіоналізм та любов до рідної Батьківщини є твердженням незламності, єдності України.

Нехай Господь береже вас від ворожих куль і дарує мир, добро та достаток вам і вашим родинам!  Бажаємо усім міцного здоров’я, успіхів у бойовій підготовці, надійних тилів, а головне – миру.Божих благословень Вам і Вашим родинам! Зі святом!

З повагою

Ніна БОНДАРЕНКО

голова районної державної адміністрації