back

З нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

04 грудня 2018

 

Зважаючи на актуальність проблеми, зусиллями Всесвітньої організації охорони здоров’я з 1988 року було започатковано проведення Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом після того, як на зустрічі Міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД, щорічно 1 грудня.

 

Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему, підвищити глобальну інформованість населення щодо нього, висловити міжнародну солідарність у боротьбі з цією хворобою.

 

Срібнянський районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді разом з Срібнянським РС філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом провели захід із залученням клієнтів пробації. Метою даного заходу є  Організовані зусилля направлені на зміцнення громадської підтримки, програм профілактики розповсюдження ВІЛ/СНІД, та організацію навчання та надання інформації з усіх аспектів ВІЛ/СНІД. Фахівці із соціальної роботи  Срібнянського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді провели  бесіди зі засудженими  щодо профілактики ВІЛ-інфекції  та роздали буклети засудженим. Ми сподіваємося, що одного разу можна буде сказати – зі СНІДом покінчено назавжди!