back

Щодо збереження осель від пожеж

12 листопада 2018

 

З настанням  прохолодної погоди стрімко зростає кількість випадків травмування людей на пожежах через необережне поводження з пічним опаленням, газовими приладами та обігрівачами, – повідомляє Срібнянський РС Управління ДСНС України у Чернігівській області.

Основним причинами пожеж залишаються порушення правил експлуатації електрообігрівальних приладів та пічного опалення, перевантаження внутрішньої електромережі, необережне поводження з вогнем осіб в нетверезому стані.      

Трагічні випадки частіше виникають там, де діти залишаються в дома самі, без нагляду дорослих в закритих квартирах, будинках, де опалюються печі або ввімкнені в електромережу електропобутові прилади. З настанням холодів виникають пожежі у підвалах багатоповерхових будинків, жертвами яких стають особи без певного місця проживання, так і діти. Небезпечні такі пожежі виділенням великої кількості диму, що проникає  в під’їзди та квартири, загрожуючи життю його мешканцям.

 

З настанням осінньо-зимового опалювального сезону:

·        не використовуйте саморобні електронагрівачі;

·        не експлуатуйте печі, що мають тріщини;

·        не використовуйте для обігріву приміщень газові плити;

·        не слід сушити над запаленою газовою плитою ніякого одягу — він пересохне і спалахне;

·        не залишайте без нагляду розпалені печі та включені електронагрівальні прилади;

·        не слід палити груби і печі з незакритою топкою;

·        не захаращуйте підвали сміттям, вхідні двері зачиняйте на надійні замки.

Знання найпростіших правил пожежної безпеки допоможе уникнути загорання, а знання першочергових дій у разі пожежі — допоможе зберегти життя!Також не забувайте правила поводження з підозрілими вибухонебезпечними предметами.

 

Запам'ятайте номер «101» служби порятунку ДСНС України!!!