Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sribadm.cg.gov.ua/old
back

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей

08 листопада 2018

 

Сьогодні, 8 листопада, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей, яке відкрила голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко.

В роботі комісії взяли участь члени комісії начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації  Світлана Соловей, начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Ганна Тимошенко, головний спеціаліст-юристконсульт апарату районної державної адміністрації Тетяна Заєць, головний лікар КНП "Срібнянський  ЦПМСД" Ірина Маріненко, директор Срібнянського районного центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Мирослава Василенко, заступник селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Володимир Шуляк. Проведення комісії відбулося під керівництвом голови комісії Ніни Бондаренко.

На виконання  Закону України від 13.01.2005 року «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», відповідно до п.1 ст. 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Положення про прийомну сім’ю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 року № 565 та враховуючи заяви, які надійшли від прийомної сім'ї, особа, якій виповнилося 18 років має право написати заяву на її виведення з прийомної сім’ї або ж залишитися у ній до досягнення 23 років. Саме це питання і розглядалося на засіданні комісії з питань захисту прав дитини.

Світлана Соловей ознайомила присутніх з станом справи, розповіла про прийомну сім’ю, родинні відносини, дітей, батьків, побутове забезпечення. Прийомна сім’я, як і всі інші сім’ї району, перебувають під постійним контролем відповідних служб.

Членами комісії, по закінченню її засідання, прийнято відповідне рішення, що базується на нормах законодавства України.