Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sribadm.cg.gov.ua/old

01 січня 1970

 

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ "ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ."

 

19 квітня Срібнянським РС Управління ДСНС України у Чернігівській області за участю Срібнянського відділення поліції ГУНП у Чернігівські області, швидкої медичної допомоги ЦРЛ, Срібнянської загальноосвітньої школи проводитиметься акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти.», яку започаткувало Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

 

Метою акції є привернення уваги всіх верств населення до нелегкої, почесної та мужньої професії рятівника, а також сприяння формуванню довіри громадян до "Народної служби порятунку - 101", виховання підростаючого покоління на прикладах героїчних вчинків наших співвітчизників.

Корінним чином реформуючи свою роботу, ДСНС прагне зробити універсально-всеохоплюючими можливості своїх центральних і регіональних підрозділів і,  водночас, щонайбільше наблизити їх до кожного конкретного випадку, коли людині, яка потрапила в біду, потрібна швидка, ефективна і гарантована допомога. Для цього й створена “Народна служба порятунку - 101”.

 

Начальник Срібнянського РС Управління

ДСНС України у Чернігівській області 

В'ячеслав ФЕСЕНКО