Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sribadm.cg.gov.ua/old
back

В районі діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування 100% влаштовані до сімейних форм виховання

11 жовтня 2018

 

Про це повідомляє служба у справах дітей Срібнянської районної державної адміністрації. На території району проживає 1752 дитини віком до 18 років. На обліку у службі у справах дітей районної державної адміністрації перебуває 21 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування та  29  дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.

Служба у справах дітей протягом ІІІ кварталу 2018 року працювала над виконанням районної Програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2017-2021 роки, інших законодавчих документів з питань соціального-правового захисту дітей.

Службою у справах дітей районної державної адміністрації було підготовлено та проведено 3 засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації та 1 засідання Координаційної ради у справах дітей . На засіданнях розглядались питання про надання дозволів на вчинення правочинів щодо майнових прав малолітніх та неповнолітніх дітей,  про стан виховання та утримання дітей, які проживають в сім’ях де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків  ,    переглядались індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.  За результатами розгляду питань прийняті відповідні рішення.

Протягом ІІІ кварталу проведено 7 спільних профілактичних рейдів з метою виявлення бездоглядних та безпритульних дітей. Обстежено умови проживання дітей , що виховуються в 19 сім’ях, де батьки недостатньо приділяють уваги їх утриманню та вихованню. Батькам винесені попередження.

Протягом звітного періоду до служби у справах дітей повідомлення щодо дітей, які залишились без піклування батьків не надходили.

Протягом кварталу постійно вносились зміни до Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти», оновлено дані про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Протягом кварталу проводився індивідуальний прийом громадян, неповнолітніх, надавались консультації, практична допомога. Служба у справах дітей взяла участь у 1 судовому засіданні, представляючи інтереси  неповнолітніх та малолітніх дітей.