Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sribadm.cg.gov.ua/old
back

На Срібнянщині зібрано гуманітарну допомогу

11 жовтня 2018

 

Збір допомоги організувала місцева влада району і селища для осіб, які постраждали внаслідок вибухів боєприпасів на складах смт Дружба Ічнянського району.

Грошову допомогу на продукти харчування надав народний депутат Олег Дмитренко. За його кошти було придбано, зокрема, борошно, цукор, олію, макаронні вироби, кілька видів крупів. 
Працівники підприємств, установ райцентру, жителі селища приносили продукти харчування, кошти за які теж були придбані продукти і засоби гігієни. 
 Перелік необхідного для людей секретар Срібнянської селищної ради Ірина Мартинюк попередньо погодила із селищним головою Парафіївки Валентиною Карпенко. Саме у Парафіївку, яка стала найбільшим пунктом евакуації, і була доставлена сьогодні наша допомога.
Як розповіла Валентина Карпенко, в селищі знайшли тимчасовий прихисток біля тисячі евакуйованих. Розмістили їх у школі, дитсадку, лікарні, всіх соціальних закладах. 
Допомогу від Срібнянщини прийняли у селищній раді Парафіївки, де ведуть її облік та розподіляють на кожен заклад, у яких проживають евакуйовані. 

Гуманітарна допомога до пункту призначення направлена 10 жовтня.