back

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

25 вересня 2018

 

25 вересня 2018 року відбулось чергове засідання комісії ТЕБ та НС. Розпочала засідання комісії та провела його голова районної державної адміністрації – голова комісії Ніна Бондаренко. В ході роботи  розглянуто ряд важливих питань, зокрема:

  1. Про уточнення переліку потенційно – небезпечних об’єктів та об’єктів підвищеної небезпеки, які розташовані на території Срібнянського району.
  2. Про стан захисних споруд (ПРУ) на території Срібнянського району.
  3. Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів реагування у разі виявлення небезпечних матеріалів (речовин) на території Срібнянського району.
  4. Про стан пожеж в області та районі, попередження загибелі і травмування людей на них, навчання населення правилам безпечної поведінки в побуті.
  5. Про затвердження Плану заходів з підготовки районних управлінь, організацій і підприємств, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування Срібнянського району до дій в екстремальних зимових умовах 2018 – 2019 року.
  6. Про стан забезпечення ЗІЗОД від НХР, працівників підприємств, що розміщені в зоні можливого хімічного забруднення, непрацюючого населення, яке проживає у прогнозованій зоні хімічного забруднення.

Доповідали по даних питаннях головний інспектор Срібнянського РС УДСНС Юрій Авраменко, провідний фахівець Срібнянського РС УДСНС Олександр Наглий та головний спеціаліст взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань надзвичайних ситуацій Олена Желіба. До обговорення даних питань долучились члени комісії та запрошені.

По кожному питанню прийняті рішення, які будуть доведені до виконавців.