back

Розглянуті питання щодо урочища "Тростянецька балка"

06 вересня 2018

 

4 вересня 2018 року відбулось чергове засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відкрила та провела голова районної державної адміністрації, а також голова комісії Ніна Бондаренко.

 

 

В роботі засідання брали участь члени комісії та запрошені: виконавець робіт філії ДП «Срібнянський райавтодор» Валентин Войтович, керуючий справами районної ради Віктор Даниленко, директор КП «Комунгосп» Анатолій Соловей, начальник сектору реагування патрульної поліції №1 Срібнянського ВП Прилуцького ВП ГУНП в Чернігівській області Оксана Тріпник, спеціаліст І категорії відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства Срібнянської селищної ради Станіслав Сохацький, заступник голови громадської організації рибалок «Джерело» Микола Олефіренко та ще 12 членів громадської організації.

 

 
 

На розгляд комісії виносилось питання про попередження від надзвичайної ситуації та збереження автодороги державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнакіївка на км. 180+710 в урочищі «Тростянецька балка».

Виступила по даному питанню голова комісії Ніна Бондаренко, присутні взяли участь в обговоренні. Продовжилось засідання комісії виїздом на даний відрізок дороги та оглядом гідротехнічної споруди, яка потребує ремонту.

За результатами роботи комісії прийняті відповідні рішення.