back

Комплексна перевірка району з питань цивільного захисту

18 травня 2018

 

З 15 по 17 травня 2018 року фахівцями Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації та Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області було здійснено комплексну перевірку Срібнянського району щодо стану виконання вимог законів та інших нормативно – правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно – рятувальних служб.

15 та 16 травня тривала перевірка документації в районній державній адміністрації та спеціалізованих службах цивільного захисту, а 17 травня проводились командно – штабні навчання, в яких взяли участь члени районної комісії ТЕБ та НС, начальники та заступники начальників спеціалізованих служб цивільного захисту.

Командно – штабні навчання розпочала голова районної державної адміністрації, голова комісії ТЕБ та НС Ніна Бондаренко, повідомивши мету зібрання та надала слово Володимиру Селюченку, який розповів про роботу перевіряючих за два дні та подякував за співпрацю.

Виступаючі звітували про готовність спеціалізованих служб до роботи на випадок виникнення на території району надзвичайної ситуації техногенного чи природного характеру, зокрема, сильного буревію та зливи. Вивчалась готовність органів виконавчої влади координувати сили територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту та в разі потреби ліквідувати наслідки надзвичайної ситуації.

Підсумки командно – штабного навчання підвів Володимир Селюченко, подякував за роботу представників спеціалізованих служб, та повідомив, що рекомендації за результатами перевірки будуть надіслані.