Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sribadm.cg.gov.ua/old
back

Робочий візит голови районної державної адміністрації до Дігтярів

11 липня 2018

Голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко у рамках робочого візиту відвідала Дігтярі. Відбулася зустріч з в.о. старости Дігтярівського старостинського округу Віктором Хропостом.

У процесі роботи очільниця району проінспектувала об’єкти соціальної сфери. Зокрема, відвідала Дігтярівський дитячий садок, де ознайомилася із станом приміщення, в якому виховуються діти молодшої та старшої груп, поспілкувалися з працівниками закладу. Голова районної державної адміністрації звернула увагу на матеріальне, навчально-методичне забезпечення дитячого садка, проведення ремонтних робіт у кімнатах.

Завдяки активній співпраці з органами виконавчої влади, у садочку створені умови для забезпечення вихованців збалансованим гарячим харчуванням. Для працівників їдальні створені належні умови праці. У приміщенні їдальні проводиться роботи щодо заміни старих вікон.

Вихованці садочка можуть відпочивати на сучасному дитячому майданчику.

 

Відбулася зустріч Ніни Бондаренко із працівниками бібліотеки, в приміщенні якої нещодавно проведені ремонтні роботи. Фонд бібліотеки поповнюється новими книгами. Для читачів бібліотеки представлені постійно діючі виставки на теми рідного краю, культурного розвитку України.

«Турбота про людей, вирішення їх проблем, забезпечення якісними умовами життя – це стратегічні завдання, які ставить перед собою кожен керівник. Завдяки співпраці ми зможемо досягти результатів у вирішенні поставлених завдань», – наголосила Ніна Бондаренко. По закінченню робочої поїздки голова району дала відповідні доручення керівникам відділів та структурних підрозділів районної державної адміністрації.