Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sribadm.cg.gov.ua/old
back

Шевченківські дні

14 березня 2018


Ім’я Тараса Григоровича Шевченка невіддільно пов’язано з Україною. Він був справжнім народним співцем, з дитинства любив простий український народ, знав його страждання, бо сам їх пережив. Поет крізь століття доносить нам правду життя через свої твори. Він, як пророк, звертається до нас у своєму «Заповіті», надихає народ на боротьбу за світле майбутнє, вказує дорогу до волі та незалежності.

У перші весняні дні ми вшановуємо Кобзаря, великого сина нашого народу. З 6 по 13 березня в закладах культури району відбулися Шевченківські заходи.

В районній дитячій бібліотеці проведені Шевченківські читання «Юнь шанує Кобзаря», організовано літературну подорож «Стежками малого Тараса» та бліц турнір «По творчості Т.Шевченка». Юні користувачі долучилися до читання дитячого «Кобзаря».

В бібліотеках централізованої бібліотечної системи проведено літературні та літературно-музичні вечори, конкурси читців, поетичні години, книжкові виставки, виставки малюнків «Іду з дитинства до Тараса», «Книги віщого Тараса», «Шевченко і кохання», «Шана Великому Кобзарю», «Слухайте безсмертний голос Тараса», «І задзвенять Кобзареві струни».

Читці районного будинку культури Р. Нагорна та Л.Бебик взяли участь в щорічних Шевченківських читаннях «І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь» які проходили в м. Києві в приміщенні Національного музею літератури України.