Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sribadm.cg.gov.ua/old
back

Увага! Термін обмеження руху вантажного транспорту подовжено

12 березня 2018


У зв'язку з погодними умовами, задля збереження автомобільних доріг та попередження їх руйнувань, обмеження руху вантажного транспорту на весняний період подовжено на місяць — з 15 березня по 15 квітня.
Строки зняття обмежень руху можуть бути скореговані при відновленні фізико-технічних характеристик доріг і стабілізації погодних умов.
Про це йдеться у відповідному розпорядженні Чернігівської облдержадміністрації.
Таким чином, обмежено рух транспорту вагою понад 12 тонн і з навантаженням на вісь більш 8 тс на таких ділянках доріг державного значення загального користування:
- Н-07 Київ – Суми – Юнаківка (на ділянці км 151 – км 209, від перехрестя з автодорогою Р-67 до межі з Сумською областю);- Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем’яч (км 6 – км 211 на всій протяжності);
- Н-28 Чернігів – Городня – Сеньківка (км 13 – км 90 на всій протяжності);
- Р-56 Чернігів – Пакуль – КПП «Славутич» (на ділянці км 10 – км 50 від автодороги М-01 до кордону з Білоруссю) та під’їзд до м.Славутич (на всій протяжності);
- Р-65 КПП «Миколаївка» – Семенівка – Новгород-Сіверський – Глухів – КПП «Катеринівка» (на всій протяжності в межах Чернігівської області);
- Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин (на ділянці км 0 – км 66, та км 80 – км 155);
- Р-68 Талалаївка – Ічня – Тростянець – Сокиринці – до автодороги Н-07 з під’їздом до заповідника «Качанівка» (на всій протяжності);
- Р-69 Київ – Вишгород – Десна – Чернігів.
Понад 12 тонн і навантаженням на вісь понад 6 тс на всіх територіальних дорогах державного значення загального користування, крім ділянок доріг з цементобетонним покриттям: Прилуки – Ладан; автодорога М-02 – Бахмач; а також під’їздів до м. Ніжин і м. Борзна.
Понад 6 тонн і навантаженням на вісь понад 4 тс на обласних та районних автомобільних дорогах місцевого значення загального користування.
Рух без обмежень буде здійснюватися: 1. Автомобільними дорогами: - М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі; - М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ; - Н-07 Київ – Суми – Юнаківка (на ділянці від межі Київської області до перехрестя з автодорогою Р-67); - Р-61 Батурин – Конотоп – Суми.
Під’їздами до міст: - м. Прилуки (від автодороги Н-07, від смт Ладан та з боку м. Пирятин); - м. Ніжин (від автодороги М-02); - м. Борзна ( від автодороги М-02); - м. Бахмач (від автодороги М-02).
З метою забезпечення життєдіяльності населення та стабільної роботи господарського комплексу області у період підготовки і проведення посівної кампанії, обмеження руху, що вводяться, не повинні стосуватись:
- пасажирського транспорту загального користування, аварійних служб та транспорту, що використовується при ліквідації наслідків стихійних явищ або надзвичайних ситуацій;
- транспорту із загальною фактичною масою до 12 тонн, задіяного на перевезеннях сільгосппродукції (живності, молокопродуктів, кормів, посівного матеріалу, міндобрив, борошна та інших продуктів харчування), вугілля, дров, торфобрикету, зрідженого газу, паливно-мастильних матеріалів, сільгосптехніки, запчастин, за окремими погодженнями обласної державної адміністрації;
- транспортних засобів дорожніх організацій Укравтодору, а також підприємств, що виконують роботи за ордерами Служби автомобільних доріг у Чернігівській області та Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації, погодженими з Управлінням патрульної поліції в Чернігівській області.
За інформацією Служби автомобільних доріг у Чернігівській області