Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sribadm.cg.gov.ua/old
back

До уваги газоспоживачів

12 березня 2018


Користувачі особистих кабінетів можуть завантажити рахунок за спожитий в січні газ
"Чернігівгаз Збут" відновив функцію завантаження рахунків за газ в особистих кабінетахспоживачів газу Чернігівськоїобласті. Кожен користувач дистанційного сервісу має можливість скористатися даною опцією.
Для цього потрібно увійти в кабінет, якщо ви вже зареєстровані, або зареєструватися. Як це зробити дивіться в інструкціїна сайті 104.ua.
Клієнтам, які не мають доступу до кабінету суму до сплати можна дізнатися в такий спосіб: 

Зателефонувати за номером контакт-центру (0462) 61 63 04, слідуючи підказкам голосового меню вибрати цифру «3». Для з`єднання з оператором – вибрати «0» або залишатись на лінії. 

Дізнатися баланс за коротким номером 7104 через СМС. Формат повідомлення: Balance 1500000015. Написати слово Баланс (або Balance), а потім через (один!) пробіл вписати номер особового рахунку (складається з 10 цифр); 

Самостійно розрахувати суму, помноживши фактичний обсяг спожитого газу на ціну кубометра 6,9579 грн. Отримувачам субсидії або пільги, які не вклалися в соціальну норму, визначену державою, потрібно сплатити вартість фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії або обов`язковий платіж. 

Звернутися до Центру обслуговування клієнтів у вашому місті або райцентрі.
Вчасно оплатити послуги газопостачання без рахунку можливо за допомогою платіжних онлайн-систем, Portmone.com, iPay.ua, EasyPay.ua, Ощад 24, Приват 24, через iBox, в відділеннях та терміналах Ощадбанку.
Для сплати за газ іншим способом необхідно звернутись у відділення банку або Укрпошти, де споживачзазвичай сплачуєте комунальні послуги. Для проведення операції достатньо повідомити номер Вашого особового рахунку. При цьому оператор має обов`язково вказати в реєстрі та в чеку про оплату початкові і кінцеві показання лічильника газу.
Паперові квитанції за газ клієнти обов’язково отримають в березні. Вони міститимуть інформацію про нарахування за спожитий газ в січні-лютому 2018 року. ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» приносить вибачення за тимчасові незручності.