Я МАЮ ПРАВО

Назад

Олімпійське лелеченя на Срібнянщині

9 лютого на базі Дігтярівського професійного аграрного ліцею відбувся районний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».
    Програма змагань складалася з чотирьох видів - презентація команди, вікторини на олімпійську тематику, комбінованої естафети та волейболу.

Першим видом змагань стала презентація команд. Кращими в цьому конкусі стали учні Дігтярівської ЗОШ І-ІІІ ст., друге місце посіла команда з Гурбинської школи, бронзовими призерами стали спортсмени з Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ст.

У вікторині кращими знавцями олімпійської тематики стали учні Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які з 15 питань дали 15 правильних відповідей, другою стала команда Дігтярівської ЗОШ І-ІІІ ст.(14 відповідей), третє місце в учнів Горобіївської ЗОШ І-ІІ ст.(13 відповідей)

В естафеті найкращий час показали учні Дігтярівського навчального закладу (3хв.30сек.), другими фінішували учні Карпилівського навчального закладу (3хв.47сек.), третіми - Гурбинського (3хв.57сек.).

У змаганнях з волейболу абсолютними переможцями стали карпилівські школярі, другими - гурбинські, бронзу здобули господарі майданчика з Дігтярів.

За підсумками 4 видів програми переможцями стали учні Дігтярівської ЗОШ І-ІІІ ст. які вибороли право представляти Срібнянський район на обласному етапі, срібними призерами змагань стали учні Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ст, бронзу здобула команда Гурбинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

По завершенню змагань голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко та депутат Срібнянської селищної ради Тамара Яременко вручили командам нвгороди та подарунки.

Захід відбувся за підтримки сектору у справах сім’ї, молоді та спорту та відділу освіти районної державної адміністрації, районного осередку Чернігівського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.