Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sribadm.cg.gov.ua/old
back

Аграрні розписки: нові можливості для агровиробників

08 лютого 2018


8 лютого у районній державній адміністрацій проходив семінар-навчання щодо впровадження аграрних розписок як нового перспективного інструменту залучення товарних та фінансових ресурсів в аграрну галузь для сільськогосподарських товаровиробників всіх форм власності Срібнянського, Талалаївського, Варвинського районів, постачальників матеріально-технічних ресурсів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та банківських установ.

Організували та провели семінар в.о. начальника департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Олег Крапивний спільно з Регіональним представником Проекту «Аграрні розписки в Україні» Риммою Олексенко.

Проект «Аграрні розписки в Україні» впроваджується IFC, членом Групи Світового банку, в партнерстві зі Швейцарською Конфедерацією для покращення доступу до фінансових ресурсів для малих та середніх сільгоспвиробників шляхом впровадження аграрних розписок в Україні.

Регіональний представник Проекту Римма Олексенко розповіла про діяльність IFC у світі та в Україні, про новий фінансовий інструмент, мету та завдання проекту «Аграрні розписки», види аграрних розписок, переваги його застосування та законодавче регулювання, оформлення розписок та їх виконання.

Перед присутніми також виступили представники кредиторів за аграрними розписками.