Срібнянська РДА
Анонси

Я МАЮ ПРАВО


Назад

Засідання круглого столу з нагоди Дня фізичної культури та спорту


В районній державній адміністрації відбулося засідання круглого столу на тему «Перспективи розвитку фізичної культури та спорту в районі», присвячене Дню фізичної культури та спорту. В його роботі взяли участь голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко, заступник голови районної ради Микола Близнюк, заступник голови районної державної адміністрації Ірина Мартинюк, голова районного осередку НОК України Сергій Шевченко, керівники територіальних громад, кращі спортсмени та вчителі фізичної культури.
Сьогодні на території району є 46 спортивних споруд та майданчиків. Всіма видами фізкультурно-оздоровчої роботи охоплено більше тисячі жителів району. Серед основних видів спорту популярними серед населення району є: футбол, волейбол та настільний теніс.
Щороку в загальноосвітніх навчальних закладах проводяться комплексні спортивно-масові змагання для учнівської молоді району «Спартакіада серед школярів» з 4 олімпійських та 5 неолімпійських видів спорту.
Відмінні результати показують школярі Дігтярівської загальноосвітньої школи, які приймають участь в обласних та всеукраїнських етапах змагань «Олімпійське лелеченя» та «Козацький гарт».
Значна увага приділяється розвитку спорту в сільській місцевості. На хорошому рівні фізкультурно-спортивна робота проводиться в Срібнянській, Дігтярівській, Гурбинській, Подільській, Харитонівській, Карпилівській, Гриціївській та Савинській територіальних громадах.
Серед основних проблем - складна демографічна ситуація, відсутність сучасних спортивних майданчиків, недостатнє забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів тренажерним обладнанням та спортивним інвентарем, недостатнє залучення дорослого населення до регулярних занять фізичною культурою.
Фінансування розвитку матеріально-технічної бази та проведення змагань відбувається за рахунок районного бюджету, місцевих бюджетів територіальних громад та позабюджетних коштів.
В останні роки спостерігається позитивна тенденція до зростання показників фінансування фізкультурно-спортивної галузі району, але проблема фінансового забезпечення фізичної культури та спорту ще залишається відкритою.
Серед позитивних аспектів розвитку спорту в районі є: збільшення кількості спортивних заходів, відновлення спортивного руху у сільській місцевості, проведення комплексних та багатоступеневих змагань, додаткове залучення позабюджетних коштів на проведення спортивних заходів та матеріально-технічне забезпечення галузі.
Значну допомогу і підтримку розвитку фізичної культури та спорту в районі надають народні депутати України Олег Дмитренко та Олександр Кодола, сільськогосподарське підприємство «Батьківщина» (виконавчий директор Микола Дмитренко).
По завершенню розмови за круглим столом голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко, заступник голови районної ради Микола Близнюк, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Ганна Тимошенко вручили нагороди і побажали всім учасникам заходу нових спортивних досягнень.

НазадІнтерактивна інвестиційна мапа України16 Червня 2018 14:47
08 Травня 2018 12:48
05 Березня 2018 14:27
31 Січня 2018 10:56
28 Грудня 2017 16:01
06 Грудня 2017 14:37
16 Листопада 2017 15:34
13 Листопада 2017 11:42
17 Жовтня 2017 12:24
28 Серпня 2017 16:13

Чи вплинула на Вас фінансова криза?