Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sribadm.cg.gov.ua/old

16 жовтня 2018

 

 

Засідання спостережної комісії 

8 листопада 2018 року відбулось чергове засідання спостережної комісії, яке пройшло під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Миколи Близнюка. На розгляд виносилось два питання:

  1. Про законодавче забезпечення спостережних комісій для здійснення громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання;
  2. Про вирішення питань соціального забезпечення  осіб, які повернулися з місць обмеження та позбавлення волі, амністованих та осіб, які звільнені від відбування покарання.

 

По даних питаннях виступив Микола Близнюк. Участь в обговоренні взяли члени комісії Дмитро Вовчук, Світлана Соловей, Людмила Хоменко, Микола Мащенко та запрошений на засідання начальник Срібнянського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Анатолій Діденко.

 


Засідання спостережної комісії 

3 жовтня 2018 року при Срібнянській районній державній адміністрації відбулось чергове засідання спостережної комісії. Його відкрив та провів перший заступник голови районної державної адміністрації, а також голова спостережної комісії Микола Близнюк.

 

ПІд час роботи спостережної комісії розглядалися такі питання:

1. Про інформацію директора Срібнянського районного центру зайнятості по питаннях працевлаштування осіб, які повернулися з місць обмеження та позбавлення волі, амністованих та осіб, які звільнені від відбування покарання.

2. Про організацію спостережною комісією виховної роботи з особами умовно-достроково звільненими від відбуття покарання та контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання.

 

По даних питаннях виступили Владислав Косенко та Микола Близнюк. Участь в обговоренні взяли члени комісії Дмитро Вовчук, Микола Діденко, Людмила Хоменко та запрошений на засідання начальник Срібнянського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Анатолій Діденко.

***

4 вересня 2018 року відбулося засіданні спостережної комісії в Срібнянській районній державній адміністрації. 

Його відкрив та провів перший заступник голови районної державної адміністрації, а також голова спостережної комісії Микола Близнюк.

 

Під час роботи засідання розглянуто ряд питань, зокрема:

  1. Про обрання заступника голови спостережної комісії;
  2. Про закріплення за кожним з членів спостережної комісії осіб, які повернулися з місць обмеження та позбавлення волі та осіб, які відбувають покарання не пов’язані з позбавленням волі;
  3. Про затвердження плану роботи спостережної комісії Срібнянської районної державної адміністрації на вересень – грудень 2018 року.

По даних питаннях виступив голова спостережної комісії Микола Близнюк. Участь в обговоренні взяли секретар комісії Олена Желіба, члени комісії Дмитро Вовчук, Олександр Матійко, Людмила Хоменко та запрошений на засідання начальник Срібнянського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Анатолій Діденко.

По розглянутих питаннях прийняті відповідні рішення.

 

 


 

Розпорядження голови районної державної адміністарції про утворення спостережної комісії.doc

 


УВАГА! 

Згідно з Положенням про спостережні комісії, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2004 р. № 429, інформуємо про припинення повноважень спостережної комісії районної державної адміністрації та про початок формування нового її складу.

Підприємства, установи і організації, які бажають включити до складу комісій своїх представників повинні подати до районної державної адміністрації відповідні пропозиції, підписані керівником підприємства, установи або рішення керівного органу організації.

Окремі громадяни подають заяви, підписані особисто.