Срібнянська РДА
Анонси

Я МАЮ ПРАВО


Назад

Срібнянщина святкує День Державного Прапора та 26-у річницю незалежності України


З нагоди Дня Державного прапора України та 26-ї річниці незалежності України сьогодні на центральній площі Срібного відбулися урочисті заходи, в яких взяли участь голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко, голова районної ради Олена Панченко, працівники підприємств, установ, організацій району, учасники АТО, учнівська молодь та громадськість.
Під звуки Державного Гімну Ніна Бондаренко, Олена Панченко та володар гран-прі обласного конкурсу юних виконавців на народних інструментах «Струни серця» Олександр Ладуренко підняли на вершину синьо – жовтий стяг. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто віддав життя за незалежність України та тих, хто поліг боронячи цілісність та недоторканність держави у дні сьогодення.
Зі словами вітань до присутніх звернулась голова райдержадміністрації Ніна Бондаренко «Прийміть найщиріші вітання із національними святами нашої державності – Днем Державного Прапора та Днем незалежності України! Цього разу, двадцять четвертого серпня ми не лише згадуємо національних героїв минулих часів, які робили все можливе і неможливе для утвердження української держави, сьогодні ми маємо сучасних героїв, які виборюють та захищають незалежність та територіальну цілісність України. Ми повинні гідно пережити ці важкі часи і в єднанні, ціною спільних надзусиль утвердити право жити на своїй українській землі. І не має значення, в якому куточку України ми народилися та якою мовою розмовляємо. Важлива лише доля Батьківщини і наше спільне майбутнє».
Після закінчення урочистої частини учасники змогли ознайомитись з виставкою ужиткового мистецтва «Переплелося у віках сучасне і минуле» та галереєю живих картин «Живописна Україна», яка викликала захоплення в глядачів, підготовленими територіальними громадами Срібнянщини.
Продовжилось святкування урочистими зборами в районному будинку культури, на яких з вітальним словом до учасників звернулися Ніна Бондаренко та Олена Панченко і продовжуючи кращі традиції вручили Почесні відзнаки голови районної державної адміністрації та голови районної ради працівникам різних галузей економіки району, малого бізнесу та військовослужбовцям ЗСУ.
Піднесений патріотичний настрій глядачів збагатили емоції, що їх подарували своїми виступами кращі художні колективи, окремі виконавці району у святковому концерті «Єдина країна – моя вільна Україна».
Довгоочікуване свято вдалось. Всі ми - українці, яких об’єднує у велику родину любов до рідної землі, до пісні, до збереження національних традицій. Кожен із нас у своїх серцях несе вогник гордості за те, що ми українці, що ми народились на цій прекрасній землі, єдиній і неповторній, ім’я якій – УКРАЇНА!

НазадІнтерактивна інвестиційна мапа України16 Червня 2018 14:47
08 Травня 2018 12:48
05 Березня 2018 14:27
31 Січня 2018 10:56
28 Грудня 2017 16:01
06 Грудня 2017 14:37
16 Листопада 2017 15:34
13 Листопада 2017 11:42
17 Жовтня 2017 12:24
28 Серпня 2017 16:13

Чи вплинула на Вас фінансова криза?