Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sribadm.cg.gov.ua/old

05 липня 2018

 

Нагородження за 2018 рік

Відповідно до роботи голови районної державної адміністрації від 01 грудня 2016 року № 558 "Про встановлення заохочувальних відзнак Срібнянської районної державної адміністрації", Програми нагородження відзнаками районної державної адміністрації та районної ради на 2017-2020 року, затвердженої рішенням VІІІ сесії Срібнянської районної ради сьомого скликання від 21 грудня 2016 року.

 

ЛИСТОПАД

Почесною грамотою районної державної адміністрації нагороджено:

-  КУЦЕНКО Тетяну Петрівну, соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома Срібнянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг);

- ТИМОШЕНКО Оксану Павлівну, соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома Срібнянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг);

- ТИМОШЕНКО Наталію Вікторівну, начальника відділу бухгалтерського обліку-головного бухгалтера управління соціального захисту населення Срібнянської районної державної адміністрації.

- ДУЖЕНКО Світлану Юріївну, зоотехніка Дігтярівського відділку сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Батьківщина» с. Калюжинці Срібняського району Чернігівської області;

- ВОРОЖБИТ Галину Іванівну, старшого бухгалтера по заробітній платі сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Батьківщина» с. Калюжинці Срібняського району Чернігівської області;

- КАРПЕНКА Руслана Михайловича, водія автотранспортних засобів сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Батьківщина» с. Калюжинці Срібняського району Чернігівської області;

- ПОХОДНЯКА Сергія Федоровича, тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Батьківщина» с. Калюжинці Срібняського району Чернігівської області.

 

Подяку голови районної державної адміністрації оголошено:

 - ВОЛОШИНІЙ Ларисі Василівні, головному бухгалтеру Срібнянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг);

- ЩЕРБИНІ Юлії Юріївні, старшому інспектору з кадрів Срібнянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

ІГНАТЕНКО Ніні Іванівні, оператору машинного доїння Горобіївського відділку сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Батьківщина» с. Калюжинці Срібняського району Чернігівської області;

- КАЛЕНІЧЕНКО Любові Миколаївні, оператору машинного доїння Савинського відділку сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Батьківщина» с. Калюжинці Срібняського району Чернігівської області;

- КОШКІДЬКУ Олександру Миколайовичу, трактористу Горобіївського відділку сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Батьківщина» с. Калюжинці Срібняського району Чернігівської області;

- ПРИХІДЬКО Юлії Василівні, твариннику Калюжинського  відділку сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Батьківщина» с. Калюжинці Срібняського району Чернігівської області;

- ФЕСЮН Лідії Олексіївні, твариннику Дігтярівського відділку сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Батьківщина» с. Калюжинці Срібняського району Чернігівської області.

 

ЖОВТЕНЬ

Почесною грамотою нагороджено районної державної адміністрації нагороджено:

- ОЧКАНЬ Інну Василівну, вчителя початкових класів, голову первинної профспілкової організації Калюжинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Срібнянської селищної ради Чернігівської області;

- КЛИМЕНКО Валентину Володимирівну, вчителя зарубіжної літератури Васьковецької  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Срібнянської районної ради Чернігівської області.

- ФАНТУ Михайла Васильовича, заступника головного лікаря з медичної частини, лікаря-хірурга Срібнянської центральної районної лікарні. 

Подяка голови районної державної адміністрації оголошена:

- ПОТАПЕНКО Тетяні Анатоліївні, вчителю математики Горобіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Срібнянської селищної ради Чернігівської області;

- РЯБЕНКО Катерині Василівні, вчителю початкових класів, Гурбинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Срібнянської селищної ради Чернігівської області.

 

Премією Срібнянської районної державної адміністрації «Педагог-ентузіаст» нагороджено ХРОПОСТА Сергія Івановича, вчителя трудового навчання Дігтярівської   загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Срібнянської селищної ради Чернігівської області.

 

ВЕРЕСЕНЬ

Почесною грамотою районної державної адміністрації нагороджені:

- РОЄНКО Тетяна Василівна, фармацевт Центральної районної аптеки № 60 КП ЛІки України;

- ЗУБКОВ Віктор Віталійовича, командир відділення 14 ДПРП (смт Срібне), прапорщика служби цивільного захисту;

- МАРТИНЮК Ірина Іванівна, секретар Срібнянської селищної ради;

- ШИПЕНКО Людмилу Григорівну, бібліотекаря Савинської бібліотеки-філіалу.

 

Подяка голови районної державної адміністрації оголошено:

- НАГЛОМУ Олександру Володимировичу, провідному фахівцю Срібнянського РС Управління ДСНС України у Чернігівській області, старшому лейтенанту служби цивільного захисту;

- КАРМАЗИНЕНКО Надії Анатоліївні, бібліотекарю Лебединської бібліотеки-філіалу.

 

СЕРПЕНЬ

Почесною грамотою районної державної адміністрації нагороджені:

- ДЕНИСЕНКО Валентина Ларіонівна, голова первинної ветеранської організації с. Дейманівка.

 

ЛИПЕНЬ

Почесною грамотою районної державної адміністрації нагороджені:

- капітан поліції КРИВОВ’ЯЗА Андрія Михайловича – начальник сектору превенції Срібнянського ВП Прилуцького ВП ГУНП в Чернігівській області

 

Подяка голови районної державної адміністрації оголошено:

-  лейтенанту поліції ВІВДЕНКУ Костянтину Володимировичу - оперуповноваженому сектору кримінальної поліції Срібнянського ВП Прилуцького ВП ГУНП в Чернігівській області.

 

ЧЕРВЕНЬ

Почесною грамотою районної державної адміністрації нагороджені:

- ГУЗЬ Алла Петрівна, начальника відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення районної державної адміністрації;

- ДМИТРЮК Леонід Сергійович, головного спеціаліста відділу агропромислового та економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації;

- ЖИВЕЦЬ Галина Олександрівна, головного спеціаліста відділу організаційної роботи, діловодства та контролю апарату районної державної адміністрації;

- КОРНЕТА Алла Іванівна, головного спеціаліста фінансового відділу районної державної адміністрації;

- ПШЕНИЧНА Валентина Іванівна, старшу сестру медичну поліклінічного відділення Срібнянської центральної районної лікарні;

- ЯЦУН Василь Івановича, завідувача господарством Срібнянської центральної районної лікарні;

- КУЛИК Юрій Сергійович, лікар загальної практики сімейної медицини Срібнянського центру первинної медико-санітарної допомоги.

 

Подяка голови районної державної адміністрації оголошено:

- ПЕРЕПАДІ Валентині Григорівні, головному спеціалісту відділу агропромислового та економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації;

- БІЛИКУ Сергію Григоровичу, завідувачу сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства – головному архітектору районної державної адміністрації;

- ЯРЕМЕНКО Віті Миколаївні, головному спеціалісту відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації;

- КОРНЕТА Алла Іванівна, головного спеціаліста фінансового відділу районної державної адміністрації;

Сотченко Аллі Павлівні, старшій сестрі медичній терапевтичного відділення Срібнянської центральної районної лікарні;

- КОВАЛЕНКО Юлія Анатоліївна, сестрі медичній стаціонару дитячого відділення Срібнянської центральної районної лікарні;

- КОВГАН Ніна Іванівна, молодшій медичній сестрі хірургічного відділення Срібнянської центральної районної лікарні;

- ЄФРЕМЕНКО Віта Андріївна, головному бухгалтеру Срібнянського центру первинної медико-санітарної допомоги;

- БОЙКО Оксана Леонідівна, завідуючій Гнатівського ФАП Срібнянського центру первинної медико-санітарної допомоги.

 

БЕРЕЗЕНЬ

Почесною грамотою районної державної адміністрації нагороджені:

- ЛЯШЕНКО Петро Анатолійович, начальник Срібнянської дільниці ПАТ «Облтеплокомуненерго».

- МАРІНЕНКО Ірина Миколаївна, головний лікар Срібнянського центру первинної медико-санітарної допомоги.

- КОНУСЕНКО Володимир Вікторович, інженер з охорони праці Срібнянської центральної районної лікарні, відповідального за організацію цивільного захисту медичних закладів району.

- РОЄНКО Віктор Григорович, слюсар Срібнянської дільниці теплових мереж АТ «ОТКЕ».

- ГАЙДУК Світлана Петрівна, майстра домоуправління комунального підприємства «Комунгосп».

 

Подяка голови районної державної адміністрації оголошено:

- БУРДАЮ Володимиру Івановичу, оператору котельні Срібнянської  дільниці теплових мереж АТ «ОТКЕ»;

- КОРОТЕНКУ Юрію Вікторовичу, слюсарю-сантехніку комунального підприємства «Комунгосп».

 

СІЧЕНЬ

Почесною грамотою районної державної адміністрації нагороджені:

- СЕМЕНЮК Михайло Михайлович, член президії Срібнянської районної організації ветеранів. 

- ЛИХОГРУД Іван Петрович, член президії Срібнянської районної організації ветеранів.