Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sribadm.cg.gov.ua/old

05 липня 2018

 

Житлово-комунальним обслуговуванням населення в районі займається комунальне підприємство “Комунгосп” та дільниця ПАТ "Облтеплокомуненерго". В районі діє одне об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.


Забезпеченням сталого електро- і газопостачання споживачів району займаються дільниця Срібнянського РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго" та дільниця газопостачання ТОВ "Чернігівгаз збут" Прилуцький ВР Срібнянська дільниця.

 


Липень 2018 року

Одним із основних напрямків роботи сектору містобудування архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації є координація підготовки підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

В Срібнянському районі житлово-комунальним обслуговуванням займаються  два підприємства. Це ВАТ «Облтеплокомуненерго» та КП «Комунгосп». Метою цих підприємств являється забезпечення потреб населення  та об’єктів  соціальної сфери послугами житлово-комунального господарства такими як послуги з теплопостачання, водопостачання, вивіз нечистот та твердих побутових відходів, благоустрій прибудинкових територій, прибирання вулиць та доріг комунальної власності від снігових заметів, посипка протиожеледними матеріалами вулиць. 

Опалювальний сезон 2017-2018 років пройшов стабільно та був завершений без істотних проблем. Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 21 травня 2018 року № 129 було утворено оперативний штаб з підготовки підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, та затверджено план комплексних заходів.

Починаючи з травня місяця на об’єктах народно господарського комплексу, житлово-комунального господарства, бюджетної та соціальної сфери проводяться  роботи з повірки приладів обліку енергоносіїв, перевірка газового обладнання, вентиляційних каналів та димоходів, ремонт і ревізія  запірної арматури котелень і тепломереж, проводиться гідравлічне випробування  систем теплопостачання  і котлів тиском, ремонт насосних груп систем циркуляції і підпиток, ревізія і ремонт хімічних водоочисток та газового обладнання, косметичний ремонт приміщень, фарбування трубопроводів на території Срібнянської селищної та Васьковецької сільської ради.

Також для забезпечення стабільного газопостачання до об’єктів котрі опалюються природним газом та на виконання вимог кодексу газорозподільчих систем розпочаті роботи по оснащенню вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних.

Вцілому процес підготовки до опалювального періоду проходить стабільно та без істотних проблем.