Срібнянська РДА
  Анонси
   
   
   
   
   
   
   
   
   


  Я МАЮ ПРАВО

  Релігія

  Назад

  У районі зареєстровано 19 релігійних організацій 5 конфесій. З них: 8- УПЦ, 7- УПЦ КП , 2 - ЄХБ, 1- Всеукраїнський Союз ХВЄ , 1- Адвентисти Сьомого Дня. 

  Духовні потреби мешканців району задовольняють 4 православні священики, які у своїх парафіях постійно проводять служби, а по інших селах служать на запрошення та по великих святах: на Водохреща, Вербну неділю, Великдень, Трійцю, храмові свята та ін. 

  Постійно діють Хресто-Воздвиженська парафія УПЦ (настоятель о. Іоанн (Багмет) та Хресто-Воздвиженська парафія УПЦ КП (настоятель о. Леонід (Проців) у смт. Срібне, Свято-Вознесенська парафія УПЦ (настоятель о. Василь (Булах) у с. Сокиринці, що мають у власності типові культові споруди, збудовані у 2000-х роках, і Спасо-Преображенська парафія УПЦ КП у с. Дігтярі (настоятель о. Ігор (Мисан), в якості культової споруди парафія використовує приміщення колишнього побуткомбінату. 

  Настоятелі обох Хресто-Воздвиженських парафій (смт. Срібне) беруть активну участь в житті району, долучаються до заходів державного і районного значення, що організовуються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, співпрацюють з територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг), центральною районною лікарнею, надаючи допомогу продуктами після їх освячення на великі релігійні свята. 

  Прихожани УПЦ та УПЦ КП постійно беруть участь у зборі коштів та продуктів харчування нашим землякам, які в зоні АТО захищають територіальну цілісність і незалежність України. 

  У порівнянні з діяльністю православних громад, діяльність інших релігійних організацій незначна. 

  Поза реєстрацією діють : ЄХБ (с.Сокиринці), Свідки Єгови, громада Християнської Церкви Повного Євангелія «Спасіння», громада Церкви «Голгофа» (Срібне) .

  Назад  Інтерактивна інвестиційна мапа України  17 Липня 2018 16:48
  16 Липня 2018 10:00
  11 Липня 2018 08:30
  28 Серпня 2017 16:13

  Чи вплинула на Вас фінансова криза?