Срібнянська РДА
  Анонси
   
   
   
   
   
   
   
   
   


  Я МАЮ ПРАВО

  Символіка Срібнянського району

  Назад

   

  Опис герба Срібнянського району

  Великий герб Срібнянського району: у голубому полі червоний щиток із золотим серцем, що увінчане такого ж кольору рицарським хрестом. Щит оточений по бокам колосками і дубовим листям, що перевиті жовто-блакитною стрічкою. 

  Символіка герба: 
  - Сяючий лицарський хрест – віра, надія, любов, випробування, спасіння, згадка про храмове свято центру району Срібного «Воздвиження Хреста Господнього», символ пріоритету у помислах та діях жителів району християнських цінностей та свідчення заселення регіону у часи християнізації Русі; 
  - серце – символ щирості, відкритості до співпраці, вірності дружбі, милосердя та гостинності жителів району; 
  - колоски – символ життя, вказівка на сільськогосподарську спеціалізацію району; 
  - дубове листя – символ хоробрості, шляхетності мешканців краю, натяк на географічне розташування регіону – лісостеп, згадка про населенні пункти часів Русі, коли місцеві мешканці поклонялися дубам. 

  При виконанні герба застосовані геральдичні кольори і метали 
  - голубий - близький за духом синьому кольору, символізує благородство, ніжність і вірність, і легкий сум через розуміння конечності прекрасного і неповторного в людському житті та недосяжності вічного, як недосяжна небесна блакить...; 
  - зелений - символ природи і молодості; він –«міст» між двома протилежними кольорами веселкового спектру -гарячим червоним і холодним синім. А тому виступає кольором надії на злагоду, мир і спокій; 
  - червоний – символізує хоробрість, мужність, безстрашність, повноту життя, свободу та енергію; 
  - золото – символ багатства, справедливості та великодушності 

   

  ОПИС ПРАПОРА СРІБНЯНСЬКОГО РАЙОНУ

  Прапор Срібнянського району - це прямокутне полотнище, яке складається з трьох горизонтально розташованих кольорових смуг: верхньої - синього кольору шириною в 1/3, середньої – жовтого кольору шириною в 1/3 і нижньої - зеленого кольору в 1/3 ширини прапора. 

  Синій колір прапора символізує безхмарне небо і мир, жовтий колір -жовті пшеничні лани або символ достатку, зелений - надію, весну і відродження, ліси і поля. 

  Біля древка вертикально розміщено срібну смугу, що становить 1/8 довжини прапора, яка символізує назву районного центру - Срібне. Відношення ширини прапора до його довжини - 1:2. 

  На вертикальній смузі на відстані ¼ зверху розміщено герб району. Прапор кріпиться на держаку (флагштоку), який забарвлюється в золотистий (охра) колір. 

  Вексилологічний опис і еталонне кольорове (масштабно зменшене) зображення прапора затверджені четвертою сесією Срібнянської районної ради шостого скликання від 20 квітня 2011 року. 

  Назад  Інтерактивна інвестиційна мапа України  17 Липня 2018 16:48
  16 Липня 2018 10:00
  11 Липня 2018 08:30
  28 Серпня 2017 16:13

  Чи вплинула на Вас фінансова криза?