Срібнянська РДА
Анонси


Назад

Дякуємо за підтримку Акції всім небайдужим людям!


В Україні у січні 2006 року був створений Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до Серця», засновники якого поставили перед собою мету – порятунок життя і здоров’я дітей та повернення довіри громадськості до благодійних організацій шляхом провадження діяльності за принципами прозорості, простоти, всестороннього контролю і публічного звітування. Головною метою діяльності Фонду є здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства та окремих категорій осіб, зокрема порятунку життя і здоров’я українських дітей. Даний проект має свій аналог в Польщі і користується великою підтримкою серед урядових структур.
З 9 березня по 9 квітня тривала 12 Всеукраїнська благодійна Акція «Серце до серця» з метою закупівлі медичного обладнання для офтальмологічних відділень обласних дитячих лікарень. В цьому році Акція проходила під гаслом «Я хочу бачити життя!»
Жителі нашого району активно долучилися до участі в Акції. На вулицях сіл і селищ працювали волонтери, в навчальних закладах, установах, організаціях були встановлені скриньки для збору коштів. Активну участь в проведенні акції на території району взяли загальноосвітні навчальні заклади, Дігтярівський та Сокиринський професійні аграрні ліцеї, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центр первинної медико-санітарної допомоги, центральна районна лікарня, сектор у справах сім’ї, молоді та спорту і відділ освіти районної державної адміністрації, районний будинок дитячої та юнацької творчості. В дні проведення Акції відбулися засідання організаційного комітету, була розповсюджена рекламна продукція.
В останній день Акції працівники районного будинку дитячої та юнацької творчості підготували святкову програму за участю дитячих колективів та учасників гуртків. Концерт – це своєрідна подяка для кожного, хто приєднався до Акції.
В результаті роботи волонтерів та всіх учасників Акції в нашому районі зібрано 3032,00 (три тисячі тридцять дві гривні 00 коп.), які перераховані на єдиний рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».
Організаційний комітет по проведенню Акції «Серце до серця» висловлює щиру вдячність волонтерам за величезну відданість і працю, вкладену у підготовку та проведення Акції. Дякуємо всім за те, що проявили бажання присвятити свій час та з любов’ю у серцях приєднатися до людей, котрим не байдуже здоров’я нашої нації. Просимо і надалі не залишатися осторонь, сподіваємось на вашу щирість та сприяння в проведенні наступних акцій.

НазадІнтерактивна інвестиційна мапа України08 Травня 2018 12:48
05 Березня 2018 14:27
31 Січня 2018 10:56
28 Грудня 2017 16:01
06 Грудня 2017 14:37
16 Листопада 2017 15:34
13 Листопада 2017 11:42
17 Жовтня 2017 12:24
28 Серпня 2017 16:13

Чи вплинула на Вас фінансова криза?