Срібнянська РДА
Анонси

Актуальна інформація

Назадpamiatka-ato.pdf

Адаптація ветеранам АТО

З моменту набуття статусу ветерана війни учасник АТО набуває право на отримання послуги з безоплатної соціальної та професійної адаптації.

Соціальна та професійна адаптація це:

курси цільового призначення – підвищення кваліфікації з метою вивчення нового обладнання, виробів, товарів, матеріалів, послуг, сучасних технологічних процесів, засобів механізації й автоматизації, що використовуються на виробництві, правил і вимог їх безпечної експлуатації, технічної документації, ефективних методів організації праці, питань економіки та фінансів, законодавчих та інших нормативно-правових актів тощо;

професійне навчання – первинна професійна підготовка, перепідготовка, отримання іншої спеціальності на основі здобутого раніше освітнього рівня, підвищення кваліфікації та спеціалізації, спрямовані на здобуття або удосконалення професійних знань, умінь та навичок.

Для отримання такої послуги необхідно звернутися до районного управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання. Бійцю запропонують заповнити заяву.

    До заяви необхідно додати такі документи:

  1. копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
  2. копія 1 із документів, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.
Професійне навчання здійснюється за денною, вечірньою, очно-заочною, дистанційною, екстернатною формами навчання, з відривом і без відриву від виробництва та за індивідуальними навчальними планами.

Строк професійного навчання не може перевищувати 12 місяців, а підвищення кваліфікації шляхом навчання на курсах цільового призначення установлюється від 20 до 500 годин. Після успішного завершення повного курсу навчання учасники АТО отримують документи державного зразка, а після підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення учасники АТО отримують посвідчення встановленого зразка.

Фінансування зазначених послуг розпочато з січня 2016 року.

Наразі формують групи і пропонують широкий спектр навчальних закладів.

Також боєць має можливість пройти професійне навчання у навчальному закладі, який їм обрано самостійно.

За детальною інформацією звертайтесь в управління соціального захисту населення Срібнянського району або за телефоном 21478
Оголошення
про організацію курсів професійної перепідготовки
На базі Чернігівського національного технологічного університету у лютому місяці відбудеться перепідготовка військовослужбовців звільнених в запас, учасників АТО та членів їх сімей в рамках проекту «Україна-Норвегія» за програмами:
«Інтернет технології в бізнесі та WEB-дизайн»
«Підприємництво у сфері готельно-ресторан ного бізнесу»
Учасником проекту може стати: •
кадровий військовослужбовець Збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ України, офіцер Служби безпеки України, Державної митної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, який має вислугу не менше 10 років та звільненим у запас протягом 7 років •
громадяни України, які брали участь у Антитерорнстичяій операції (відповідно до Закону України «Про внесення зміни до статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 1 липня 2014 року № 1547-VII) •
кадрові військовослужбовці, які підлягають звільненню в поточному році •
у проекті можуть брати участь дорослі члени сімей даних категорій військовослужбовців •
всі учасники професійної перепідготовки повинні мати вишу освіту (не нижче «бакалавра»)
Після закінчення курсів професійної перепідготовки за програмами«1нтернет технології в бізнесі та WEB-дизайн»та «Підприємництво у сфері готельно-ресторанного бізнесу» учасники отримають:
спільний диплом Міністерства закордоннях справ і Міністерства оборони Норвегії
спільний сертифікат університету NORD та ЧНТУ
свідоцтво про підвищення кваліфікації ЧНТУ
Навчання розпочнеться на початку лютого 2017 року в Чернігівському національному технологічному університеті. Тривалість курсів - до кінця травня 2017 року.
Для запису в групу, необхідно до 01 лютого 2017 року зателефонувати координатору проекту Тетяні Іванівні тел.: 096-21-33-816, тел.:09351 65-856
НАВЧАННЯ БЕЗКОШТОВНЕ!!!!

Назад07 Квітня 2017 15:04
23 Березня 2017 10:16
20 Березня 2017 12:13
13 Березня 2017 11:42
28 Лютого 2017 09:33
10 Лютого 2017 11:06
13 Січня 2017 12:24
21 Жовтня 2016 15:16
12 Жовтня 2016 14:10
05 Жовтня 2016 15:08
27 Вересня 2016 11:19
Варвинська міжрайонна виконавча дирекція Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності повідомляє, що 05 жовтня 2016 року в залі засідань Срібнянської райдержадміністрації буде проведено семінар-навчання за участю спеціалістів виконавчої дирекції Чернігівського обласного відділення Фонду. Початок о 12.00 годині. Запрошуємо головних бухгалтерів та голів комісій із соціального страхування підприємств, установ, організацій району.

31 Серпня 2016 09:10

Чи вплинула на Вас фінансова криза?