Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sribadm.cg.gov.ua/old

Які перерахунки пенсій очікують пенсіонерів найближчим часом?

27 листопада 2018

 

З 1 грудня 2018 року у відповідності до норм Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» збільшується прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність і становитиме – 1497 гривень. У зв’язку з цим будуть перераховані мінімальні пенсійні виплати та надбавки і підвищення до пенсій, розмір яких залежить від прожиткового мінімуму. Розмір підвищення до пенсії кожному пенсіонеру буде визначатися в індивідуальному порядку і залежить від страхового стажу, розміру заробітної плати, з якої призначено пенсію, наявність підвищень та надбавок до пенсії тощо.

Пенсіонерам не потрібно звертатись до органів Пенсійного  фонду за перерахунком, оскільки він буде проведений автоматизованим способом. Пенсіонери, які мають право на підвищення пенсії, пенсію в новому розмірі отримають в грудні.

Підвищення з 1 січня 2019 року «військових» пенсій визначено у 2018 році відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 103, заплановано на 25% більше, ніж виплачується цьогоріч. Для тих, хто проходив службу в міліції, буде розпочато виплату сум, які склались за період з 01.01.2016 по 31.12.2017. Ця сума виплачуватиметься їм щомісяця рівними частинами.

 

А.В. КОБИШ

начальник Срібнянського 

відділу обслуговування громадян

Прилуцького об'єднаного управління

Пенсійного фонду України