Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sribadm.cg.gov.ua/old
back

Герої не вмирають

29 січня 2015


28 січня Срібнянщина прощалася з Героєм – жителем села Карпилівка Олександром Таценком, який загинув 26 січня поблизу міста Донецька.
Військову службу наш земляк проходив у 28-й механізованій бригаді за спеціальністю старший навідник мінометної батареї.
Відкриваючи траурний мітинг, Карпилівський сільський голова Ніна Коваленко сказала:
-Сьогодні нас всіх зібрало спільне горе. Те, якого вже нічим не поправиш, нічим не зарадиш, нічого не зміниш. Наш загиблий воїн прагнув зупинити жах війни, вибороти своїй країні втрачені землю, силу і надію на краще життя, а власній родині, дружині і синам – мир в Україні.
- Ми прощаємось зі звичайним карпилівським хлопцем, йому долею було визначено захищати свою землю і віддати найдорожче - власне життя,- продовжив прощальну промову голова районної державної адміністрації Микола Близнюк. -У тяжку для Батьківщини годину Олександр пішов на військову службу – захищати незалежність та суверенітет держави . Ішов без вагань, з усвідомленням того, що повинен виконати священний обов`язок воїна, патріота, захисника.
Зі співчуттям до батьків загиблого воїна і всіх земляків також звернулися народний депутат України Олег Дмитренко, військовий комісар Срібнянського ОМВК Костянтин Глюзо, директор місцевої школи Алла Тарабаря, побратими Олександра по службі - старшина батареї Юрій Трегуб та близький друг Анатолій Севастьянов.
Поховали Олександра з салютом і всіма військовими почестями, Квіти і людська скорбота встеляли останній шлях героя. Боляче усвідомлювати, що у глибоку небесну далечінь відлетіла світла, красива молода душа. Але ми твердо знаємо: герої не вмирають. Наш земляк – доблесний воїн і герой – житиме у наших серцях, у справах і звершеннях. Світла пам`ять герою.