Срібнянська РДА
  Анонси
   
   
   
   
   
   
   
   
   


  Я МАЮ ПРАВО

  Інвестиції

  Назад
  Щодо проведення бізнес-форуму української діаспори
  На виконання доручення Першого віце-прем’єр міністра України щодо залучення представників бізнесового середовища регіону до участі у бізнес-форумі української діаспори, інформуємо про наступне.
  Форум заплановано провести у травні 2017 року (дата буде визначена додатково) у м. Києві, передбачається участь представників влади та бізнесу України, в першу чергу представників діаспори – підприємців та менеджерів міжнародних компаній українського походження, що сприятиме встановленню тісної взаємодії та активізації їх участі в процесі економічного розвитку країни.
  Працюватимуть секції: • інвестиційна; • IT-технологій; • аграрна; • експорту-імпорту; • туризму.
  Заплановано відвідання окремих підприємств, а також змістовна культурна програма.
  У разі зацікавленості за додатковою інформацією звертатися до представника Торгово-промислової палати України Зеновія Смика ((044)-494-03-97).
  Про європейську програму підтримки малого і середнього бізнесу COSME
  Повідомляємо, що 09.03.2017 року Президентом України підписано Закон України "Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС "Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)".
  Compeliveness of Small and Medium Enterprises (далі - програма COSME) - європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу. Програма COSME- це набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 мдрд евро.
  Перепік програм, що визначаються Європейського Комісією, щороку змінюється та викладається в окремому документі - Робочій програмі.
  Доступна для України Робоча програма на 2017 рік складається з 22 підпрограм, які класифіковано за трьома напрямками: - полегшення виходу на зовнішні ринки; - поліпшення умов для конкурентоспроможності: - формування культури ведення бізнесу,
  У відповідних розділах Робочої програми міститься перелік із детальним описом підпрограм, їх цілями та завданнями, що фінансуються коштом CОSME, а також очікуваними результатами, виділеним бюджетом та строками подачі проектів.
  Робоча програма доступна на офіційному веб-сайті Європейської Комісії за носиланням: http//ec.euroрa.eu/DoсsRoom/dосumets/21624.
  Участь у програмах COSME можуть брати український малий та середній бізнес, громадські організації, установи, агентства регіонального розвитку, освітні заклади, будь-які українські бізнес-асоціації, профспілки, кластери, органи державної влади. Окремі вимоги до учасників прописані у спеціальних критеріях для кожної з підпрограм.
  Більше детальної інформації про програму COSME можна дізнатися на офіційному веb-сайті Мінекономрозвитку www.me.gov.ua у розділах: “Головна” - “Пріоритетні реформи" - "Програми підтримки підприємців" або за посиланням: http://bit.ly/2mBWHiG.
  Також, інформація про програму COSME доступна на офіційному веб-cайті Європейського виконавчого агентства з МСП (Executive agency for SMEs – EASME):https://ec.euroрa.eu/easme/en/cosme.
  Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про Програму Competitive College Club для школярів та студентів.
  Competitive College Club (ССС) є колективною платформою, яка консультує вступників до вищих навчальних закладів Сполучених Штатів протягом усього процесу подачі документів.
  Дедлайн - 16 січня 2017 р.
  ССС включає в себе різноманітні сесії з написання есе, семінари з підготовки до стандартизованих тестів, сесії-репетиції інтерв’ю, волонтерство та програми розвитку лідерських якостей. Мета програми – допомогти самоорганізованим і незалежним українським студентам мати більше шансів на вступ до американських коледжів та університетів.
  Для того, щоб стати членом ССС, необхідно заповнити заявку за посиланням!
  Щоби взяти участь у програмі, необхідно відповідати таким критеріям: •
  бути учнем середньої школи (9–11 класи), студентом університету або молодим фахівцем; •
  бути зацікавленим у навчанні у США за бакалаврською або магістерською програмами чи аспірантурі; •
  бути академічно успішним студентом зі співвідношенням відмінних/хороших оцінок не менше 50/50 за останні два навчальні роки; •
  написати коротке есе та пройти співбесіду.
  Участь безкоштовна.
  Контакти: •
  Програма Competitive College Club •
  eac.kyiv@gmail.com +380442893952
  Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про стипендіальну програму Visby Programme для навчання в Швеції. Студенти, які вступають до магістратури в Швецію на денну форму навчання можуть претендувати на стипендію, яка покриває витрати на навчання і проживання. На кожен навчальний рік засновують близько 55 стипендій. Студентам також виплачується грант на покриття витрат пов’язаних з перельотом.
  Дедлайн - 10 лютого 2017 р.
  Для отримання більш детальної інформації перейдіть за посиланням: http://bit.ly/1Xxt9zd та http://www.gurt.org.ua/news/grants/35307/.
  Також повідомляємо про стипендіальну програму для післядипломного навчання у Коледжі Європи (College of Europe). Стипендії надаються для отримання післядипломної освіти протягом 2017/2018 навчального року. Стипендія покриває академічні витрати, проживання, харчування та транспортні витрати.
  Дедлайн - 18 січня 2017 р.
  Для отримання більш детальної інформації перейдіть за посиланням: https://www.coleurope.eu/ та http://www.gurt.org.ua/news/grants/35350/ .
  Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про стипендіальну програму Amsterdam Excellence Scholarships (AES) для навчання студентів в Амстердамському університеті.
  Розмір гранту складає 25 тисяч євро, що покриває витрати на проживання та навчання.
  Дедлайн - 15 січня / 17 лютого 2017 р.
  Для отримання більш детальної інформації перейдіть за посиланням: http://bit.ly/1kxo0JI та http://www.gurt.org.ua/news/grants/35151/  Додатки - ФРР.doc

  Конкурс ФРР.doc

  Конкурс від уряду Швейцарії на.docx Департамент економічного розвитку облдержадміністрації інформує.docx

  Гранти для малих та середніх підприємств області для зростання їх бізнесу від Європейського банку реконструкції та розвитку.docx

  Моніторинг залучення капітальних інвестицій

  Інвестиційні пропозиції  Виробництво цегли


  На території району знаходиться 3 родовища глини, придатної для виготовлення високоякісної цегли, які зараз не використовуються. Є вільна земельна ділянка – територія колишнього цегельного заводу загальною площею 56 тис. кв.м, поряд – кар’єр. Існує можливість підведення природного газу та електропостачання.

  Земельна ділянка розташована на відстані близько 3 км від районного центру та 1 км від автомагістралі, має під’їзні шляхи з твердим покриттям, знаходиться на відстані 26 км від найближчої залізничної станції.

  Контактна особа: Куделя Олег Павлович
  тел. 04639 2-14-02, моб. тел. 0663823709.

  Виробництво альтернативних видів палива.


  На землях запасу Горобіївської сільської ради розташоване родовище торфу "Горобіївське- 233", яке не використовується. Перспективним альтернативним видом палива для району може стати виробництво тирсових та щепових паливних брикетів.

  Контактна особа: Мартинюк Ірина Іванівна
  тел. 04639 2-12-32, моб. тел. 0507476880  Переробна промисловість


  У смт. Срібному знаходиться колишній хлібозавод, який кілька років не працює, площею 1315,2 кв.м. Загальна площа земельної ділянки 11785 кв.м.

  Підприємство має виробничі та адміністративні приміщення. Будівлі обладнані водопровідними мережами, існує можливість підключення газопостачання та електропостачання. Вся територія огороджена парканом. Залучення інвестицій дасть можливість ефективно використовувати наявну виробничу базу як заклад переробної чи харчової промисловості.

  Контактна особа: Мартинюк Ірина Іванівна
  тел. 04639 2-12-32, моб. тел. 0507476880

  Промисловість


  У смт. Дігтярі знаходиться колишня фабрика художніх виробів ім. 8 Березня.

  Загальна площа земельної ділянки 5,6 га.

  З 1985 по 1992 роки проводилась реконструкція підприємства з вартістю 1,0 млн. крб.
  Напрямом реконструкції було відродження народних художніх промислів, зокрема килимове, ткацько-переборне і плахтове виробництво. Були побудовані виробничі цехи (ткацький, фарбувальний, підготовчий) та допоміжні цехи виробництва (котельня; станції: насосна, трансформаторна, хімічної та біологічної очистки; адміністративно-побутовий корпус та їдальня на 150 місць). Стан виробничої бази є задовільним. Килишнє підприємство обладнано водо-, електро- та каналізаційними мережами, має під’їзні шляхи.

  Додаткові капітальні вкладення, спрямовані на покращення матеріальної бази підприємства, нададуть можливість організувати виробничу діяльність.

  Контактна особа: Мартинюк Ірина Іванівна
  тел. 04639 2-12-32, моб. тел. 0507476880

  Назад  Інтерактивна інвестиційна мапа України  16 Липня 2018 10:00
  12 Липня 2018 09:15
  12 Липня 2018 08:58
  11 Липня 2018 08:30
  09 Липня 2018 12:50
  16 Червня 2018 14:47
  08 Травня 2018 12:48
  05 Березня 2018 14:27
  31 Січня 2018 10:56
  28 Грудня 2017 16:01
  06 Грудня 2017 14:37
  16 Листопада 2017 15:34

  Чи вплинула на Вас фінансова криза?