Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://sribadm.cg.gov.ua/old

26 червня 2014


Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2014 року № 451 «Про організацію проведення обговорення положень змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади» в області проходить громадське обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади та проведення реформи місцевого самоврядування.

Робочою групою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розроблено порівняльну таблицю до проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)».

Зауваження та пропозиції щодо порівняльної таблиці до проекту Закону України просимо надсилати до 1 липня 2014 року на адресу: 17300, смт Срібне, вул. Леніна, 54, Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації, е-mail: sribrajadm@cg.ukrtel.net.

Контактна особа: Власкова Вікторія Віталіївна, головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації, тел. 2-15-42.

Порівняльна таблиця до проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)»

Більше матеріалів (Роз’яснення щодо змін до Конституції України на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та курсу Уряду на децентралізацію влади в Україні, Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні та інші) розміщено на сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за посиланням

http://minregion.gov.ua/koncepciya-reformuvannya-miscevogo-samovryaduvannya-ta-teritorialnoyi-organizaciyi-vladi-v-ukrayini-333230Відділ інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації