<<<1 - 11 з 2616>>>


12 Грудня 2018 17:01

За домашнє насильство слід очікувати покарання

 

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Я МАЮ ПРАВО та Всеукраїнського тижня права 11 грудня 2018 року головним спеціалістом-юрисконсультом апарату Срібнянської районної державної адміністрації Тетяною Заєць, спільно з головним спеціалістом відділу «Срібнянське бюро правової допомоги» Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної

12 Грудня 2018 14:31

Рейтинг Мінрегіону: Чернігівська область у трійці лідерів з децентралізації

 

Чернігівщина зберігає лідируючі позиції із впровадження децентралізаційної реформи. Про це свідчать дані щомісячного моніторингу процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування, здійсненого Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

12 Грудня 2018 11:39

Вимагаю припинити звільнення листонош та забезпечити доставку пенсій – Президент під час зустрічі з директором «Укрпошти»

 

 

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з Міністром інфраструктури Володимиром Омеляном та Генеральним директором ПАТ «Укрпошта» Ігорем Смілянським наказав забезпечити доставку пенсій, припинити звільнення листонош та зберегти відділення у сільській місцевості.

Глава держави зауважив, що під час попередньої зустрічі 30 жовтня була поставлена низка

11 Грудня 2018 17:17

Президент підписав Закон про припинення дії договору про дружбу з Росією

 

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Російською Федерацією».

«Непродовження договору з Росією слід розглядати не як епізод, а як частину нашої стратегії на остаточний розрив з колоніальним минулим і переорієнтацію на Європу», - підкреслив Президент.

«Інші

11 Грудня 2018 17:01

План призову на Чернігівщині вже виконано на 97%

 

Відповідно до Указу Президента України в Україні майже завершено черговий призов на строкову військову службу.

Призовними комісіями до війська відправлено 17 тисяч 620 призовників, 98 % від плану. Ще 340 призовників будуть відправлені за графіком протягом тижня.

Про це 10 грудня повідомив під час брифінгу начальник Головного управління персоналу – заступник начальника

11 Грудня 2018 15:59

Підведені підсумки прямої телефонної лінії

 

Відповідно до затверджено графіка прямих телефонних ліній в Срібнянській районній державній адміністрації, сьогодні з 10.00-12.00 відбулася пряма телефонна лінія. На дзвінки громадян відповідав керівник апарату районної державної адміністрації Костянтин Чаленко.

 

Під час прямого телефонного зв’язку, надходили звернення від жителів районного центру

11 Грудня 2018 12:56

Прийняті рішення щодо звернень громадян до Срібнянської районної державної адміністрації

 

Відбулося засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян  при районній державній адміністрації, відповідно до плану заходів Срібнянської районної державної адміністрації по виконанню Указу Президента №109/2008 р «Про першочергові заходи  щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної

11 Грудня 2018 09:46

Інформація про безпечну поведінку на льоду

 

Взимку все більше людей піддаються спокусі перевірити на міцність кригу на найближчій водоймі. Проте, багато хто забуває, що необдумана та необережна поведінка загрожує життю і здоров'ю.

Не треба також забувати про те, що небезпечно кататися на ковзанах у необладнаних для цього місцях.

Маючи на увазі, що структура, міцність і товща льоду змінюються на протязі пізньої

11 Грудня 2018 09:26

Ніна Бондаренко: маємо докласти зусиль, щоб права людини були написані не лише на папері

 

10 грудня відбулося засідання круглого столу з нагоди Міжнародного дня прав людини.

В заході взяли участь представники відділів районної державної адміністрації у справах дітей, освіти, молоді, спорту, завітали також працівники правоохоронних органів, правозахисних організацій, тобто всі суб’єкти, що працюють спільно, забезпечують інформування населення та  здійснюють

11 Грудня 2018 08:10

Про проблеми сучасності потрібно говорити

 

В Дігтярівському  ПАЛ  6 грудня проведений круглий стіл  на тему «Торгівля людьми - грубе порушення прав громадян». В даному заході абітурієнти отримали корисну інформацію щодо протиправних явищ торгівлі людьми у сучасному суспільстві, як соціальним явищем, його сучасними проявами.

 Предстаники Срібнянського районного центру соціальних служб для сім’ї

10 Грудня 2018 17:33

Визначені переможці футзального турніру до Дня Збройних Сил України

 

9 грудня відбувся відкритий  футзальний  турнір серед команд ветеранів, який проходив за підтримки відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Срібнянської районної державної адміністрації. Участь в змаганнях брали команди «Смт Варва» та збірна команда Срібнянського району «Колос».

 

Офіційно відкрила змагання серед командами, побажала справедливої

<<<1 - 11 з 2616>>>