<<<1 - 11 з 2839>>>


25 Березня 2019 16:06

Інформація для переселенців, які братимуть участь у виборах Президента України

 

 

Доброго дня! Я - переселенець з нині окупованої території у Луганській області, хочу взяти участь у виборах Президента України, які відбудуться в неділю. Поясніть будь ласка, чи маю я право брати участь у голосуванні і що для цього потрібно?

Микола Саєнко

 

Перш за все, хочу наголосити, що невід'ємним правом громадянина України є право вільно обирати

25 Березня 2019 15:42

Горять поля, ліси, луки!

 

З приходом весняної пори, ігноруючи вимоги ряду діючих законодавчих документів, люди починають спалювати на присадибних ділянках, сільгоспугіддях і полях суху траву, стерню, листя або сміття.

Кожного дня на території області виникає все більше і більше пожеж за причини випалювання сухої трави, що також можуть  призвести до серйозних наслідків. 

У зв’язку з цим, ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

25 Березня 2019 14:15

Близько 147 тис. клієнтів «Чернігівгаз Збуту» отримають монетизовану субсидію та мають самостійно оплатити за спожитий газ

 

В  березні 2019 року субсиденти вперше отримають компенсацію на оплату житлово-комунальних послуг готівкою. Платіжки за газ вже не містять субсидій. Тому споживачу потрібно орієнтуватися суто на суму в рахунках за газ і повністю її оплатити.

 

З рахунків за газ, отриманих клієнтами ТОВ «Чернігівгаз Збут» в березні, зникла графа субсидія. Відтепер споживачу потрібно орієнтуватися суто на суму нараховану

22 Березня 2019 14:10

ОЛЕКСАНДР МИСНИК: ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ ТА ОЧІЛЬНИКИ МІСТ НЕСУТЬ ПЕРСОНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ДОТРИМАННЯ ВИБОРЧОГО ЗАКОНОДАВСТВА

 

Голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник сьогодні вдруге зустрівся з представниками правоохоронних органів та громадських організацій, щоб обговорити підготовку до виборів Президента України. Мета наради — скоординувати дії для забезпечення законності та прозорості виборчого процесу.

— Необхідно зробити все, щоб вибори відбулися організовано і прозоро на всій території області. Кожен громадянин України, який

22 Березня 2019 13:56

Безпечні вибори

 

Відповідно до ст.38 Конституції України, громадяни України мають вільне право обирати та бути обраними до органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Але, поряд з цим, дуже актуальним стає питання безпеки на виборчій дільниці, адже згідно з ст.3 Основного закону держави «Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю».

 

21 Березня 2019 14:25

Ніна Бондаренко взяла участь в роботі сесії районної ради

Сьогодні завершила роботу двадцять шоста сесія районної ради сьомого скликання. В її роботі взяли участь голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко, депутати районної ради, керівники підприємств, установ, організацій, представники ЗМІ.

Відкрила та провела сесію голова районної ради Олена Панченко.

Ніна Бондаренко виступила перед присутніми з питанням про звіт голови районної

21 Березня 2019 12:05

Голова районної державної адміністрації відвідала Харитонівку

 

Голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко вчора, 20 березня, взяла участь у виїзному дні-приймальні Срібнянської селищної ради с. Харитонівка.  Поспілкуватися з жителями приїхали секретар селищної ради Ірина Мартинюк, начальник Срібнянського відділу обслуговування громадян Прилуцького відділу Пенсійного фонду України Алла Кобиш.

 

Зустріч відбулася в приміщенні

20 Березня 2019 14:55

ПАВЛО РОЗЕНКО: МОНЕТИЗУЮЧИ СУБСИДІЇ І ПІДВИЩУЮЧИ ПЕНСІЇ, УРЯД ВИКОНУЄ ЗАКОН

 

Монетизація субсидій та індексація пенсій передбачена чинним законодавством України, тому всі спекуляції щодо необхідності припинити ці програми – марні. На цьому у ході всеукраїнської селекторної наради наголосив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

 

У нараді взяв участь голова Чернігівської облдержадміністрації Олександр Мисник, керівники структурних підрозділів ОДА та профільних установ області.

20 Березня 2019 09:54

На Чернігівщині СБУ виявила схованку з військовими засобами ураження

 

Співробітники Служби безпеки України у межах протидії незаконному обігу зброї виявили у Чернігівській області схованку з боєприпасами.

Схрон був облаштований у лісі поблизу однієї з військових частин, що дислокується не території регіону. Зі схованки правоохоронці вилучили майже сто патронів до артилерійських гармат калібру 30 мм, які встановлюються на бойових машинах, і призначені для враження броньованих цілей.

19 Березня 2019 16:42

Оцінка власного здоров’я

 

У системі цінностей кожної людини особливе місце займає здоров’я.

Органами державної статистики проведено опитування серед домогосподарств області, які приймають участь у вибірковому обстеженні умов їхнього життя, щодо самооцінки стану здоров’я та рівня захворюваності населення.

 

Підсумки опитування членів домогосподарств свідчать, що у 2018р. більше третини населення Чернігівщини (37%) оцінили стан

19 Березня 2019 14:28

На Срібнянщині спалахнула пожежа в житловому будику

 

18.03.2019 року о 07 год. 08 хв. до 14 ДПРП (смт. Срібне) надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку, за адресою:  Срібнянський район, с. Сокиринці.

Житловий будинок одноповерховий, розміром в плані 7 х 12 м., стіни дерев’яні обкладені цеглою,  перекриття дерев’яне, перегородки дерев’яні, покрівля  – металевий лист по дерев‘яному риштуванню. Опалення – пічне на твердому паливі, освітлення – електричне.        

<<<1 - 11 з 2839>>>