<<<1 - 11 з 2057>>>


20 Квітня 2018 15:46

Мати- героїня з Побочіївки


Надія Федорівна Прихідько, жителька села Побочіївки, яка народила і виховала шістьох дітей, відсвяткувала поважну і почесну дату- 90 років!
До ювілярки завітали голова районної ради Олена Панченко, голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко та в. о. старости Гриціївського округу Михайло Ковальов. Вони привітали ювілярку з почесною датою та вручили подарунок від СТОВ «Батьківщина» - теплу ковдру.
Надія Федорівна подякувала за увагу та турботу

20 Квітня 2018 15:29

Про взаємодію державних органів та установ з питань попередження домашнього насильства


У районній державній адміністрації відбулося засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.
На засіданні розглянуто питання взаємодії державних органів та установ, на які покладено функції з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми, жорстокому поводженню з дітьми, та оперативне реагування на факти скоєння насильства.
В роботі Міжвідомчої ради взяла участь голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко, заступник голови Срібнянської селищної ради Володимир Шуляк, представники структурних підрозділів районної державної адміністрації, Срібнянського відділення поліції, районного центру зайнятості, центру первинної

19 Квітня 2018 14:53

Виступ Президента України у Верховній Раді щодо звернення до Вселенського Патріарха


Христос воскрес!

Шановний пане Голово,

шановна президія,

дорогі колеги, народні депутати України!

Шановний Український народе, дорогі співвітчизники!

Неначе грім серед ясного неба. Саме так питання, яке ми сьогодні розглядаємо і обговорюємо, пролунало для багатьох з тих, хто не дуже уважно слідкує за проблематикою Української Єдиної Помісної Православної Церкви.

Я хочу наголосити, що в моїй роботі вона, Церква, була пріоритетною –- і в моїй передвиборчій програмі, і з перших же днів президентства. Я про це неодноразово наголошував у

19 Квітня 2018 14:49

День апарату райдержадміністрації у виконкомі Васьковецької сільської ради


18 квітня у виконкомі Васьковецької сільської ради відбувся консультативно-методичний день апарату районної державної адміністрації. У ньому взяли участь заступник керівника апарату-начальник відділу організаційної роботи, інформаційного забезпечення та комунікацій з громадськістю Галина Живець, начальник відділу діловодства та контролю Ірина Карпенко, завідуюч сектору юридичного забезпечення та роботи із зверненнями громадян Тетяна Заєць,в.о. завідувача сектору по роботі з персоналом Віталій Потапенко. Під час проведення консультативно-методичного дня виконкому сільської ради надана

19 Квітня 2018 11:37

Президент: Україна як ніколи близько до появи Помісної Православної Церкви


Президент Петро Порошенко провів зустріч з головами фракцій у Верховній Раді України і закликав їх підтримати Звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія І про надання українській церкві Томосу про автокефалію (декрет, послання у деяких важливих питаннях церковного устрою, в тому числі офіційного проголошення автономії в управлінні або автокефалії– ред.).

«Я хочу звернутися до вас, колеги народні депутати, з проханням підтримати це Звернення. І хочу звернутися до українського народу, бо вибір і рішення також за вами – підтримати ієрархів, підтримати Президента, підтримати Парламент

17 Квітня 2018 12:57

Президент підписав Закон щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації


Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації».

Прийняття відповідних змін та доповнень сприятиме підвищенню стану захисту та дотримання прав дитини в Україні, наблизить українське законодавство до міжнародних стандартів забезпечення захисту дитини від сексуальної експлуатації, дозволить Україні виконати рекомендації Комітету ООН з прав дитини та Європейського комітету з соціальних прав Ради Європи.

Зміни до українського законодавства з питань захисту

17 Квітня 2018 12:53

7 міфів про вибір лікаря


У рамках медичної реформи з 2 квітня в Україні стартувала кампанія з обрання лікаря. Люди вибирають лікарів, яким довіряють, та підписують з ними декларації на обслуговування. З липня медичні заклади почнуть переходити на нову систему фінансування – держава платитиме саме тим лікарям та медзакладам, до яких звертаються люди за допомогою.

За два тижні кампанії з обрання лікаря з’явилось чимало міфів. Спростовуємо найпоширеніші з них.

Міф 1. Лікар підписує декларації лише з тими пацієнтами, які проживають на його дільниці

Ви можете обрати будь-якого лікаря, незалежно від вашої прописки чи

16 Квітня 2018 13:54

Більше сорока країн погодилися взяти участь в складі миротворчої операції на Сході України – Президент


Більше сорока країн згодні взяти участь у миротворчій місії в окремих окупованих районах Донецької і Луганської областей задля встановлення в Україні миру, відновлення суверенітету та повернення її територіальної цілісності, повідомив Президент Петро Порошенко.

«На сьогоднішній день більше чотирьох десятків країн погодилися взяти участь в складі миротворчої операції – починаючи від Канади і моїх переговорів з (Прем’єр-міністром Канади – ред.) Джастіном Трюдо, починаючи від представників країн «Великої сімки» і завершуючи наприклад країнами Європейського Союзу, які не є членами НАТО:

13 Квітня 2018 12:32

Мама, тато, я –спортивна сім’я на Срібнянщині.


13 квітня в спортивному залі Срібнянської загальноосвітньої школи відбувся районний етап Всеукраїнських сімейних спортивних змагань ’’ Мама, тато, я – спортивна сім’я ’’.

Програма змагань складалась з шести видів естафет, в яких кожен член команди змагався з своїми суперниками на спритність, швидкість та витривалість. Переможці та призери заходу визначались за найменшим часом проходження дистанції. За результатами проведених конкурсів, перемогу здобула сім’я Лавріненко (с.Харитонівка), срібним призером стала сім’я Бобошко (смт Срібне), бронзу виборола молода та енергійна сім’я Небрат

13 Квітня 2018 12:22

В області рятувальники перевірять понад тисячу громадських закладів


По всій країні наразі тривають перевірки громадських закладів, шкіл, торгових центрів на предмет дотримання норм пожежної безпеки. Вже виявлено понад 15 тисяч порушень. Державна служба України з надзвичайних ситуацій наполягатиме на закритті 37 об’єктів через позови до суду. Ініціатор перевірок — Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман — вимагає наведення ладу в закладах, що нехтують безпекою громадян.

— Недотримання правил безпеки призводить до жертв. Ми на сьогодні маємо справу з безвідповідальністю, з якою миритися не збираємось, — заявив Глава Уряду під час засідання Кабміну.

Голова

13 Квітня 2018 12:17

Виступ Президента України на відкритті 11-го Київського Безпекового Форуму


Шановні панове Прем'єр-міністри!

Шановні і дорогі іноземні гості!

Шановні пані та панове,

Для мене велика приємність і велика честь відкрити 11-ий Київський Безпековий Форум.

Дякую всім друзям України за те, що сьогодні ви з нами в цій залі. Бо бути разом у цей непростий для України – я сприймаю вашу присутність тут як прояв підтримки України та прояв солідарності з Україною.

Дякую Вам, Арсенію, та усій команді за цю важливу ініціативу.

Цей форум є визнаною у світі українською платформою для обговорення широкого спектру актуальних глобальних і регіональних безпекових питань.

Цього року

<<<1 - 11 з 2057>>>