<<<1 - 11 з 2347>>>


19 Вересня 2018 15:45

До переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік будуть внесені зміни

 

Відповідне рішення прийнято на засіданні робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області, що відбулося вчора, 18 вересня, під головуванням заступника голови обласної ради Арсена Дідура. Робоча група рекомендуватиме внести даний проект рішення на чергове пленарне засідання облради.

Серед учасників засідання — депутати обласної ради, представники профільних структурних підрозділів ОДА.

Заступник директора Департаменту агропромислового

19 Вересня 2018 12:05

За участю голови районної державної адміністрації прийняті рішення, які розглядатимуться на сесії районної ради

 

Сьогодні відбулося  засідання Президії районної ради в роботі якого взяли участь голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко, голова районної ради Олена Панченко, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та районної ради, голови постійних комісій та голови депутатських фракцій районної ради. Відкрила та провела засідання голова районної ради Олена Панченко.

 

 

Порядком денним засідання розглянуті питання про звіт про виконання районного

18 Вересня 2018 15:46

Чернігівщина отримала перші «пакунки малюка»

 

З початку місяця до областей України почали надходити «пакунки малюка» для передачі породіллям.

Двісті наборів для новонароджених отримала і Чернігівщина (потреба на вересень — майже 600 комплектів). Як повідомив директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Олег Русін, наразі триває робота з доставки пакунків жінкам, які народили дитину та були виписані з пологових будинків у першій половині

18 Вересня 2018 14:50

Надходження до бюджетів області збільшуються

 

Понад 3 мільярди гривень податків і зборів сплачено до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні-серпні 2018 року, повідомили у Головному управлінні ДФС області.

Здебільшого, бюджети територіальних громад області формуються від надходжень податку на доходи фізичних осіб – близько 63 % загальної суми надходжень (1,9 мільярда гривень).

Податок на майно забезпечує майже 16 % доходної частини бюджетів. Від оподаткування земельних ділянок, житлової та нежитлової нерухомості та транспорту преміум-класу надійшло 489 мільйонів гривень.

Єдиного податку на підприємницьку

18 Вересня 2018 09:41

Президент увів в дію рішення РНБОУ щодо припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією

 

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 6 вересня 2018 року «Про Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією».

Відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України підтримано пропозиції Міністерства закордонних справ України щодо припинення Україною дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство

17 Вересня 2018 14:32

Ситуація з АЧС у регіоні благополучна, та пильність ніхто не відміняв

 

Як боротися із загрозами, не допустити нових та втримати існуючі напрацювання у протиепізоотичному напрямку роботи в області, говорили сьогодні на засіданні профільної комісії, яку провів керівник Головного управління Держпродспоживслужби в області Юрій Павлішен.

На сьогодні Чернігівщина благополучна щодо африканської чуми свинейВтім, враховуючи нестабільну ситуацію по даному захворюванню на території України, виникнення нових спалахів АЧС у сусідніх Київській та Сумській областях, необхідно посилити превентивні

17 Вересня 2018 14:07

Минає 75-та річниця вигнання нацистських окупантів із території Срібнянщини

 

Сьогодні Срібнянщина відзначає 75-річницю вигнання німецько-фашистських загарбників.

Здавалося, що вже давно позаду залишилися жорстокі роки війни, закінчилися постріли та вибухи. Згадуючи   розповіді наших предків, ми поринаємо в ті далекі, для нас часи, сповнені людського смутку і горя. Разом з ними заглядаємо за  завісу часу, переносимось туди, де одночасно лилися сльози від радості і горя, коли звільнялись села… Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій війні за всю світову історію. Проте з 2014 року на Сході України триває боротьба за мирне небо

17 Вересня 2018 10:52

Голова районної державної адміністрації привітала рятувальників з нагоди професійного свята

 

З нагоди професійного свята привітали рятувальників голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко, голова районної ради Олена Панченко, секретар селищної ради Ірина Мартинюк.

Ніна Бондаренко, звернувшись до присутніх працівників Срібнянського районного сектору УДСНС України в Чернігівській області, подякувала їм за сумлінне та своєчасне виконання службових

17 Вересня 2018 09:49

Стратегічна ціль – сімейні форми виховання

 

Розвиток та удосконалення системи сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є одним із пріоритетних напрямів соціальної політики України.

Лише в Чернігівській області нараховується більше двох тисяч дітей, з яких 162 особи посиротіли протягом першого півріччя цього року.

На сьогодні в інтернатних установах перебуває 109 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, 30 — у центрах соціально-психологічної реабілітації.

Нараховується 26 дитячих будинків сімейного типу та 200 прийомних сімей, де перебуває 495 дітей.

Про це повідомили

17 Вересня 2018 09:08

Визначені переможці Міжрайонного турніру з футболу

 

До 75-річниці вигнання нацистських загарбників із території Срібнянщини,  вчора, 16 вересня, відбувся Міжрайонний турнір серед чоловічих команд з футболу.

На початку змагань виступила голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко. До її слів вітань приєдналися заступник селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Володимир Шуляк, спеціаліст із соціальних питань СТОВ «Батьківщина» Сергій Коломайко.

 

 

На футбольному

17 Вересня 2018 08:00

Вітання голови Срібнянської районної державної адміністрації Ніни Бондаренко з Днем рятівника

 

Шановні рятівники!

Вітаю вас з професійним святом.

Професія, яку ви обрали - одна з найблагородніших на землі. Важко переоцінити важливість і значущість тієї справи, яку кожен день, кожну годину виконуєте ви – рятувальники і пожежники, ризикуючи власним життям. Це ви, за першим сигналом готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких подій, безстрашно гасити пожежі, рятувати людей на воді, першими прибуваєте на ліквідацію завалів, руйнувань, зсувів та інших небезпечних подій.

Хочу подякувати

<<<1 - 11 з 2347>>>